המלצות

Maor Fitness

 • ענבר:

  אימונים עם מאור אף פעם לא משעממים! מאמן שמביא את כל כולו לאימון, גם את הלב שלו. גם אם יש חוסר מוטיבציה, בין אם זה לגבי האימונים או התפריט- הוא לא מהסס וישר נותן יחס לבעיה ונותן התייחסות אישית ומקצועית. בהתחלה הייתי סגורה ולא הייתי כל כך בטוחה בדרך הזו, אני חושבת שיש הרבה סטיגמה על מאמני כושר בימנו, אבל ללא ספק אני יכולה להגיד שמאור אחד מהמאמנים שהוכיחו לי אחרת, נתן לי מחשבה אחרת ומגוונת על חיי כושר ובריאות. התהליך עבורי רק התחיל, אבל אני יכולה להגיד בלב פתוח שהמסע של האימוני כושר עוזר לי בחיי יום יום, נותן לי שיגרה וביטחון, והכי חשוב בריאות.

 • מתן אביב:

  הגעתי למאמן שאכפת לו, כל דבר קטן שצריך דואג לו , מעקב צמוד עם תוכנית שמתאימה לי אישית לגוף שלי , יחד עם ההשקעה של מאור והרצון שלי נגיע לתוצאות מטורפות !

 • אנה רוסלנה:

  היו לי הרבה מאמנים לאורך כל החיים, אבל כמו מאור לא היה. אימונים איתו זה רמה מעל כולם. תמיד האימון מעניין ולא משעמם, תמיד מאתגר ואם אווירה טובה. בנוסף לכל מאור מאוד משקיע במעקב על תזונה של המתאמנים שלו מה שמביא לתוצאות המרביות בזמן הכי קצר. ”

 • לידור קרדי :

  לפני האימונים האישיים התחלתי בחדר כושר על פי מערכת אימונים שקבעתי לעצמי בלי פיסת מידע מקצועי.

  מהרגע שהתאמנתי עם המאמן האישי חיי השתנו ללא ספק.

  שגרת היום יום הפכה לבריאה יותר קלילה יותר ביטחון עצמי בשמיים.

  אף פעם לא חשבתי שאהיה אובססיבי להסתכל על מראות עד שהתחלתי להתאמן ולהגיע לתוצאות.

  אני מאוד נהנה מהאימון ושיש מי שחפץ בהצלחתי. ”

 • נתנאל מלכה:

  אני התחלתי להתאמן עם מאור לפני כשלושה חודשים הגעתי אליו בן אדם אחר לגמרי אני שקלתי 97 אני יכול להעיד על עצמי שהייתי בנאדם עצלן מאוד שלא אוהב דבר שקשור לספורט אבל היום אחרי שעשיתי את השינוי שלי עם עצמי אצל מאור אני מרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי והביטחון שלי אפילו עלה פי מאה ממה שהוא היה, היום אני שוקל 75 אחרי עבודה קשה שעשיתי בעזרת מאור שהיה שם, דחף אותי וחיזק אותי להמשיך גם כשרציתי לוותר, מה שגרם לי בסופו של דבר לאהוב את זה ולא לרצות לוותר/להישבר ל האימונים והתזונה בשום צורה ! כי גם אני יכול .

  היום אחרי כל התהליך שלי( שעדיין לא סיימתי) אני יודע שזה הולך להיות הדרך חיים שלי כי התוצאה וההרגשה של אחרי זו אחת ההרגשות הכי טובות שחוויתי בחיי ”

 • אמיר אוזטורק:

  אני אספר לכם ממה שעברתי בשביל להגיע לאן שהגעתי היום לפני שנה. לא תיארתי לעצמי שאני אגיע לאן שהגעתי ,מהתחלה הייתי עם מאור לא היה לנו כלום, חוץ ממזוודה מסכנה שהיו בה כמה משקולות ולכן לקח לי זמן להגיע לתוצאה, למרות שהיום הגענו והתקדמנו ויש לנו יותר כלים להשתמש בהן ולכן זה יותר משמעותי פי אלף!

  זה לא משנה כמה קשה זה היה, אך לא וויתרתי כי ידעתי מה אני רוצה ומה אני צריך!!

  מה שהייתי צריך זה אנשים טובים כאלה שיאמינו בי שאגיע ליעד ומצחיק שזה לא קשור רק לאימונים אלה גם לחיים ,לשמור קרוב את האנשים שדוחפים אותך קדימה לא משנה מה עובר עליך ,לכן חשוב מאוד שאנשים יפסיקו לבלבל לך תמוח ולהגיד :"שאתה לא יכול" או "לא מספיק" או כל מה שקשור ל"לא".

  אנשים כאלה אלה אנשים קנאים וסקפטיים שהם בעצמם מוותרים על עצמם כל הזמן בחוסר מודעות וזה לא אשמתנו בכלל על איך שהאנשים האלה מתנהלים בחיים שלהם, צריך לאחל להם רק הצלחה ולשלוח אותם מהחיים שלי ”

 • דימה יריומנקו :

  רציתי להודות למאור, הבן אדם הזה שעזר לי שוב להתאהב בעצמי מחדש ולראות את העולם בצורה אחרת ממה שהכרתי. אלו שמכירים אותי אישית, זוכרים איזה בן אדם הייתי לפני 9 חודשים ואני יכול להגיד לכם שמאז שנכנסתי לסטודיו של מאור אני עברתי תהליך מטורף ויש לנו עוד דרך ארוכה. אני מאוד שמח ממי שאני עכשיו וכל זה בזכותך אחי!

 • ניקול דיטריך:

  האימונים עם מאור ממש העצימו אותי מבחינה פיזית ומבחינת להסתכל אל העולם אחרת, מאור תמיד נותן את המאה אחוז שלו באימונים, נותן את כולו, נותן המון מוטיבציה, יודע לתת עצות טובות ,אף פעם לא מוותר ותמיד מקפיד על הסדר של האימונים מאוד.

  מאור תמיד דרבן אותי והכניס בי את הרצון להתאמן ולא לוותר. הוא תמיד מקפיד, דואג ושואל את כל המתאמנים מה הם אכלנו ותמיד בקשר עם המתאמנים לגבי תזונה ואם יש נפילות וקושי.

  אני אישית מאוד שמחה שהגעתי למאמן כזה כי לא הרבה מאמנים נותנים את המאה האחוז שלהם בהכל ומשקיעים בך בלי סוף ונותנים לך תחושה של בטחון עצמי.

  כשהגעתי להתאמן הגעתי אליו בן אדם אחר בן אדם עצלן עם חוסר ביטחון עצמי ושבורה מבפנים היום אני רואה את עצמי אחרת עם התוצאות והביטחון העצמי עלה הרבה, לא עצלנית יותר ומגיעה למטרות שאני מציבה לעצמי בזכות מאור ”