הצוות שלנו

Maor Fitness

אלה
חודדטוב
יועצת תזונה

נעים להכיר,
קוראים לי אלה ואני דיאטנית ספורט מוסמכת, והמטרה שלי היא לעזור לכם להבין שניתן לנהל מערכת יחסים בריאה עם האוכל ולהנות מזה. בשבילי תזונה נבונה היא איננה "דיאטה זמנית" אלא שגרת חיים בריאה ומאוזנת המשלבת בתוכה הרגלים בריאים והקשבה לצורכי הגוף שלנו לאורך כל הדרך.

אני לא מאמינה בקיצורי דרך, אלא במסע שלם שבו אנו למדים את התהליך המותאם באופן אישי לכל אחד. אין תבנית תזונתית זהה לכולם! כי כולנו שונים!

מה אני עושה בעצם?
אני מייעצת ומלווה אונליין בתהליך שינוי אורח חיים לבריא יותר, מרכיבה תפריטי תזונה בהתאם למטרותיכם (ירידה/חיטוב/עליה במסת שריר) ונמצאת איתכם במעקב צמוד, שיחות טלפון, ווידאו, וואטסאפ, בזמן שנוח לכם.

למה אונליין?
הגעתי למסקנה שרובינו נורא עסוקים בשגרת היום-יום (לימודים, עבודה, ילדים, משפחה) ולמרות הרצון לא תמיד יש את הזמן או האפשרות להגיע פיזית למפגש פיזי. לכן החלטתי לעשות את הייעוץ והליווי התזונתי שלי אונליין מבלי שתצטרכו לצאת מהבית ובזמן שנוח לכם.

אז אם חשוב לך:

  • לשנות את אורח החיים לבריא יותר
  • לשפר את הרגלי האיכלה שלך
  • לחיות בשלום, קבלה ואהבה עם הגוף שלך

הירשמו לתכנית וצרו איתי קשר עוד היום.

צור קשר

מאור
איברגימוב
מאמן כושר

נעים מאוד,
שמי מאור ואני מאמן כושר אישי וקבוצתי, מנוסה באימונים פונקציונליים ובעבודה עם ילדים, נוער ומבוגרים.
בעזרת שיתוף פעולה עם אלה אצליח להביא לכם את הגוף לרמה שתמיד חלמתם.

בתחילת דרכי עסקתי בספורט וכושר כתחביב, וכשהבנתי שיש לי את היכולת והשאיפה לעזור גם לאנשים אחרים להגשים יעדים ומטרות, הפכתי את אימון הכושר למקצוע והתחלתי לאמן במועדוני כושר ובמסגרות אישיות.

הידע והניסיון שצברתי עם השנים, בשילוב שיתוף הפעולה עם גורמי מקצוע מתחום התזונה, הופכים את התהליך ליעיל, כזה שיביא את הגוף שלכם לרמה שעליה חלמתם.

האימונים מתבצעים בסטנדרט שירותי גבוה וביחס אישי לכל מתאמן ומתאמנת, וגם בהקפדה מדויקת על כל תנועה, כדי להגיע לתוצאות טובות ולשמור על בטיחות באימון.

אפשר לבחור בתהליך אישי או בתהליך קבוצתי, בגישה פונקציונלית עם הגדרת מטרות כמו ירידה במשקל, הפחתת אחוזי שומן, העלאת מסת השריר, בניית נפח וחיזוק של הגוף להתמודדות טובה, בריאה ויעילה יותר עם חיי היומיום והעומסים השונים.

בנוסף פיתחנו במאור פיטנס, גם אימוני אונליין. מתווה האימונים הדיגיטליים מספק מענה מלא לכל מי שחשוב להם להתקדם ולהגיע לתוצאות, גם כשלא מגיעים לאימון פרונטלי. עם התמדה ורצינות, ניתן להגיע להישגים מרשימים באמצעות אימון אונליין. ניתן גם לקיים אימוני תחזוקה ושימור.

באימון אישי יש יתרונות של מיקוד, מחויבות וליווי צמוד, בעוד שהאימון בקבוצה עשוי לסייע להתמדה, מספק מעגל תמיכה ומוטיבציה, ומהווה חוויה חברתית משותפת למאמן ולמתאמנים. לכל מתווה אימונים יש יתרונות ולכל מתאמן מתאימה דרך משלו.

צור קשר